در باره اين سايت

اینترنتی ارنست مندل                                                                                                                 تماس با ماcontact@hks-iran.com

 

  سخنی با دوستان

بیش از سه سال است که سایت آرشیو اینترنتی ارنست مندل www.ernestmandel.org در تلاش آن بوده است که آثار ارنست مندل را در شش زبان مختلف در اختیارهمگان قرار دهد. تا به امروز موفق شده ایم صدها مقاله، جزوه، کتاب و مطالب صوتی و تصویری از میان انبوه عظیم آثاروی گردآوری کرده و دراین سایت قرار دهیم.

هر چند که این عمل ادای سهمی است نسبت به یک مارکسیست مبارز، یک محقق متعهد و یک انسان واقعی، نکته ای که خود به تنهائی بسیار حائز اهمیت است، اما هدف ما به این خلاصه نمی شود. کار ما قدمی است آگاهانه و از روی احساس تعهد نسبت به آیندگان. چرا که از آثار مندل هنوز بسیار می توان آموخت، و آن هم نه صرفاً در رابطه با گذشته و یا مارکسیزم، بلکه آثارش بیشتر ابزاری است برای شناخت حال و در خدمت بنای آینده ای متفاوت.

 در بخش فارسی این سایت www.hks-iran.com/mandel/ernestmandel.html ما تلاش کرده ایم آن متونی از مندل که تاکنون به فارسی ترجمه شده اند را گردآوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم. متأسفانه به برخی از آثار ترجمه شده مندل دسترسی نداشته ایم. از شما می خواهیم که در صورت دسترسی به آن ها یک نسخه از آن ها را به آدرس contact@hks-iran.com برای ما ارسال دارید. ترجیح می دهیم که مطالب ارسالی در وهله نخست به صورت فایل word یا pdf باشند. در صورت عدم امکان، متن جاپی آن ها را برایمان ارسال دارید. هم چنین از شما می خواهیم که با ترجمه مطالبی که تاکنون به فارسی ترجمه نشده اند و ارسال آن ها ما را در غنی کردن بخش فارسی این سایت یاری دهید.

نکته آخر این که با توجه به حجم عظیم آثار مندل و با در نظر گرفتن این که متون اصلی به زبان های فرانسه، انگلیسی و آلمانی می باشند انتشار اینترنتی کلیه آن ها، آن هم به شش زبان، کاری بس عظیم و تا حدودی دشوار می باشد. مرکز انتشاراتی la Formation Léon Lesoil asbl که مسئولیت تولید و تداوم این سایت را بر عهده دارد از امکانات بسیار کمی برخوردار است. به همین خاطر در جهت گسترش، بهبود و تداوم این سایت به کمک های شما نیاز دارد. در این رابطه حساب بانکی ویژهای برای این امر در نظر گرفته شده و شما می توانید کمک های مالی خود را به این حساب واریز نمائید.

مشخصات بانکی :                                                  ORDRE PERMANENT pour la Formation Léon Lesoil asbl, 20, rue Plantin, 1070 Bruxelles

  N° de compte : 001-0728451-57  nbsp; nbsp; avec mention: « soutien »

مهر ۱۳۹۱

 
صفحه اول
زندگینامه
آثار ترجمه شده به فارسی
نوشته های دیگران درباره مندل
نوارهای صوتی ‏
سایت انگلیسی
سایت فرانسوی
سایت آلمانی
سایت اسپانیائی
سایت هلندی
سايت های ديگر
در باره اين سايت
تماس با ما
خانه

تماس با ما

Avec le soutien de la Formation Leon Lesoil, 20, rue Plantin, B-1070 Bruxelles, Belgique